תקנון האתר

תקנון אתר ומדיניות פרטיות

תקנון אתר

תנאי שימוש באתר קבוצת "פנאן לדבר ערבית"

כללי

 1. ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של קבוצת "פנאן לדבר ערבית" (להלן: "הקבוצה"). באתרנו תמצאו מוצרים ושירותים ללימוד השפה הערבית. יש לקרוא בעיון תקנון זה לפני ביצוע כל פעולה באתר.
 2. מטעמי נוחות, נוקט התקנון בלשון זכר ואולם כל הנאמר בו מתייחס לנשים ולגברים כאחד.
 3. האתר מספק גישה בתשלום לתכני לימוד של השפה הערבית המדוברת אשר חוברו, נכתבו, הוקלטו ופורסמו על ידי הקבוצה. ברכישת מוצר דרך האתר, הלקוח (אדם פרטי או ארגון) יקבל גישה מלאה למוצר אותו רכש ואינו יהיה מוגבל בזמן (אלא אם סוכם אחרת בין הלקוח לקבוצה).
 4. הקבוצה שומרת לעצמה את הזכות להגביל בזמן וכן לשנות מחירים של המוצרים לפי שיקול דעתה. יובהר כי הלקוחות אשר רכשו מוצרים לפני השינוי, בהיעדר הודעה אחרת מטעם הקבוצה, אינו יושפעו ממנו. רק לקוחות חדשים אשר ירכשו את המוצרים מרגע עדכון השינוי, יושפעו מהשינוי הכתוב באתר בעת הרכישה.
 5. עד כחצי שעה לאחר ביצוע התשלום, תשלח ללקוח הודעת דוא”ל לכתובת המייל איתה נרשם, אליה מצורפת קבלה המאשרת את ביצוע התשלום, וכן דוא"ל נוסף עם פרטי ההתחברות לאתר הקורס.
 6. הקבוצה לא תישא בכל אחריות במקרה של עיכוב בקבלת פרטי הקורס, ו/או בעיה במהלך הקורס אשר אינו בשליטתה – לרבות בשל תקלות רשת ומחשוב ו/או בעיות שמקורן בצד שלישי ו/או כוח עליון.
 7. הקבוצה פועלת כמיטב יכולתה ובמערכות ההגנה מתקדמות (SSL) בכדי לוודא את תקינות האתרים, החומרים והקבצים אשר ניתנים במסגרת המוצרים ו/או הקורס. עם זאת, הקבוצה אינה תישא באחריות לכל נזק, לרבות בגין וירוסים, לציוד המחשב של הלקוח, שייגרמו בשל שימוש או גלישה באתר הקורס וכן בגין הורדת תוכן מהאתר.
 8. הקבוצה תפעל במיטב יכולתה בכדי לוודא שתשמר הזמינות השוטפת של המערכת הלימודית. עם זאת, הקבוצה אינה מתחייבת לכך שהשירות הניתן באתר לא יופרע לעתים מתקלות אשר לא בשליטתה.
 9. הלקוח מצהיר כי ברשותו מחשב ו/או מכשיר סלולרי וחיבור אינטרנט תקינים לצורך ניצול המוצרים ו/או השירותים אשר נרכשו מהקבוצה. במידה ויתגלו בעיות טכניות במחשב ו/או בחיבור האינטרנט במהלך השימוש, יהיה על הלקוח למצוא פתרון ולא ניתן יהיה לבטל את העסקה ולקבל החזר כספי בגין תקלות אלו.
 10. חומרי הלימוד שבמוצרים השונים נכתבו ונערכו על ידי צוות הקבוצה ולפי מיטב ידיעתם. הקבוצה פועלת ככל יכולתה לספק תוכן לימודי מדויק, איכותי ורלוונטי ככל הניתן. עם זאת, יתכנו טעויות ו/או אי דיוקים אשר הקבוצה פועלת בכדי לתקנם ולדייקם. אם לקוח סבור כי תוכן מסוים מהווה טעות או אי דיוק, עליו לעדכן בהקדם את הקבוצה בכתובת האימייל: contact@fanan2speak.com .

כמו כן, נבהיר כי אמנם להג השפה הנלמד הוא הלהג המקומי (ישראלי-פלסטיני) אך על הלקוח לדעת שישנם ניבים, ביטויים ומילים שונות בין מדינות, איזורים וכפרים שונים, ועל כן, הקבוצה שומרת לעצמה את הזכות לבחור איזו צורה ללמד.

 1. הלקוח מצהיר, כי הינו בגיר וכי הוא רשאי לבצע הזמנה באתר בהתאם לדין עבור המשתמש.

  הגנת הקניין הרוחני

 2. השימוש באתר, ו/או בקורסים ו/או במוצרים הדיגיטליים מיועד לצרכים אישיים בלבד של הלקוח ומוגבל לפי כתובת IP. חל איסור מוחלט לעשות בתכנים ו/או בחלק מהם שימוש מסחרי מכל סוג שהוא, ללא קבלת רשות מראש ובכתב מהקבוצה.

12.1. הקבוצה שומרת לעצמה את הזכות לבטל מנוי של לקוח אשר מנצל לרעה את השימוש באתר לפי שיקול דעתה הבלעדית.

 1. כל חומרי הלימוד באתר הקבוצה, בקורס ובמוצרים השונים הינם מוגנים באמצעות זכויות יוצרים. אין לבצע כל פעולה למטרה כלשהי, מלבד השימוש הפרטי לטובת לימודיו של הלקוח.
 2. המוצרים הדיגיטליים השונים מיועדים לשימוש אישי בלבד. חל איסור מוחלט לשכפל, להפיץ,למכור ולהעביר מוצרים אלו.
 3. אל מול מורים, מוסדות לימוד, ארגונים וחברות יחתם הסכם אינדיבידואלי.

  ביטולים

 4. הלקוח רשאי לבטל את העסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981
 5. כל לקוח הרוכש קורס אונליין מאתר הקבוצה, רשאי לבטל את העסקה תוך 14 ימים מיום הרכישה ולקבל החזר כספי מלא.

17.1. מדיניות זו לא תהיה תקפה אם הלקוח ביצע וסיים חלקים מהקורס ו/או הוריד קבצים מאתר הקורס.

 1. לקוח שרכש מוצר דיגיטלי (ספר ו/או חוברת ו/או כל מוצר דיגיטלי הקיים באתר), לא יוכל לבצע ביטול עסקה ולקבל החזר כספי לאחר שהוריד את קובץ המוצר הדיגיטלי.
 2. כדי לבטל עסקה, על הלקוח לשלוח דוא"ל לכתובת: contact@fanan2speak.com.

19.1. יובהר כי לצורך ביטול, יחושבו 14 ימים מיום רכישת הקורס ולא 14 ימי עסקים.

אי שביעות רצון וקבלת התשלום בחזרה

20. בכדי לקבל את הכסף בחזרה, על התלמיד ללמוד את כל שיעורי הקורס ולפתור את כל התרגילים במשך שלושה חודשים לפחות. לאחר מכן יוכל לקבל את כספו בחזרה אינו מרגיש שלמד לדבר ערבית ברמה טובה ושאינו מרוצה מחומרי הלימוד של הקורס.

הסכום שיוחזר לתלמיד הוא הסכום אותו שילם עבור תכני הלימוד האינטרנטיים בלבד ולא עבור זמן של מורה/מנטור. כלומר, אם תלמיד רכש את "המסלול המושלם", הוא יקבל את כל כספו בחזרה, אך אם ירכוש את "מסלול הפרימיום" או מסלול "מורה פרטי", יקבל התלמיד החזר עבור חומרי הלימוד האינטרנטיים (289 ש"ח) ועל שאר התשלום לא ינתן החזר.

בכדי לקבל החזר כספי, יש לעדכן את "פנאן לדבר ערבית" באימייל – contact@fanan2speak.com

Fanan2speak.com   (להלן: "האתר") מבקש להסביר במסמך זה את מדיניות פרטיות המשתמש באתר זה ולהצהיר כיצד האתר נוהג במידע הנמסר על ידי משתמשי האתר.

כללי

בעת שימוש בחלק משירותי האתר, נאסף מידע על המשתמש. ישנו מידע אשר המשתמש מוסר מרצונו החופשי כגון אימייל, שם, טלפון וכו'. בנוסף ישנו מידע סטטיסטי הנאסף על המשתמש בצורה אוטומטית והוא אינו מידע אישי, כגון כתובת IP, זמן צפייה בעמודים, מערכת ההפעלה ממנה המשתמש פועל, דפדפן האינטרנט ממנו המשתמש גולש וכד'.

השימוש במידע

השימוש במידע האישי אשר נמסר על ידי המשתמש יתבצע על פי דין ולשם יצירת קשר במידת הצורך.

מסירת מידע לצד שלישי

האתר לא יעביר את המידע אשר נמסר לו על ידי המשתמש לשום צד שלישי.

Cookies

האתר אוסף קבצי cookies לצורך תפעולו השוטף והתקין. קבצים אלו יסייעו לאתר לאמת את פרטי המשתמשים ולצורכי אבטחת מידע.

אבטחת מידע

האתר משתמש בשירותי אבטחת מידע המבטיחים אבטחה ברמה גבוהה ונאותה. יחד עם זאת, ולמרות שהאתר פועל במיטב יכולתו לשמור על אבטחת האתר, האתר אינו יכול להתחייב כי לא יבוצע בשום מצב פריצה כזאת או אחרת לשרתי האתר.

שינויים במדיניות הפרטיות.

האתר שומר לעצמו את הזכות לשנות מדי פעם את מדיניות הפרטיות. אם יתבצע שינוי כלשהוא משתמשי האתר יעודכנו על כך דרך כתובת האימייל אותה מסרו.

הסרה ומחיקת המידע

אם המשתמש מעוניין שהאתר ימחוק את המידע ויסיר אותו מרשימות התפוצה, יש לפנות לאימייל: contact@fanan2speak.com